Dále doporučujeme, technika, kultura, informace

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Aforismy, úsloví, rčení, moudra, motta, myšlenky, výroky

Citáty slavných osobností, Aforismy, úsloví, rčení, moudra, motta, myšlenky, výroky, . Mj. na webu naleznete citáty o smrti, citáty o životě, citáty o bohu, citáty o manželství, citáty o kráse, citáty o nenávisti, citáty o odvaze, citáty o neštěstí, citáty o penězích, citáty o lži, citáty o bohatství, citáty o štěstí, citáty o svobodě, citáty o víře, citáty o zlu, citáty o smutku, citáty o přátelství, citáty o člověku, citáty o zdraví, citáty o ženách od různých známých osobností.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství atd.

Státní prapory států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory států světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země Afriky, Antarktidy, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, země jižní Asie, státy jižní Ameriky apod.

Síť, technika, kultura, informace

Super free web games zdarma

Běžte na super free web games zdarma . Naleznete zde Akční gamesky, Sportovní gamesy, Barbie hry, Hry s koňmi, Deskovky, Střílecí hry, Letecké simulátory, Omalovánky, Vzdělávací a výukové hry, Adventní, vánoční hry, Logické hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Auta a závodní, Hannah Montana, Vaření a smažení, Puzzle a skládačky, Adventury, Arkády a plošinovky, Karetní hry - solitaire, Skákací a hopsací gamesky, Farmářské hry apod.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Biografie slavných osobností - Životopisy slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Francouz, Protektorát, Brno, Trest smrti, Gymnasté, Královna, Životopis, Archivář, Máj, Nobelova cena, Válka, Antropolog, Poslanci, Pittsburgh Penguins, Trenérka, Charta 77, Zpěvák, Scénárista, Československo, Kancléř, Dabérka, KHL, Obchodník, Komik, Pop, Miliardář, Avangard Omsk, Washington Capitals, Ekonom, Zpěvačka, Rétorika, Prezident, Poslanec, Maršál, Architekt, Právník apod.

Klíčová slova: kuriozity, Obrázky a kliparty zdarma, Stručný encyklopedický slovník, Vlajky spojených států amerických, Coloring book, Adult, children online free, zadarmo, Hry pro kluky, zábava, Test, examination, exam, evaluation, assessment, weby, internet, Přehled souborových přípon, Obrázky na PC zdarma ke stažení

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Obrázky vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Obrázky vlajek států světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, země jižní Asie, evropské země a státy, země Severní Ameriky, Antarktidy, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Afriky, země střední Asie apod.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako náboženství, zvířata, květiny, přístroje, věda, nástroje a přístroje, jídlo a nápoje, sport, mapy, auta, ptáci, ovoce, Velikonoce, velikonoční kliparty, halloween, rostliny, ženy a dívky, osobnosti a lidé, nápoje, zelenina, dopravní prostředky, Vánoce a Advent, stavby, muži atd.

Keywords:Seznam zkratek a akronymů, zdarma, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Online hry zdarma, Omalovánky pro děti, cestování, Kliparty zdarma ke stažení, A, Zamilované sms vzkazy, Slovník pojmů Co je to?, doporučujeme, Online hry pro děti zdarma

Online biografie, životopisy osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom zkuste Online biografie, životopisy osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako herci a herečky, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Zavražděn, KSČ, Philadelphia Flyers, Zpěvák, Slovenští prezidenti, Zpěvačky, Washington Capitals, ČSSD, Exilový prezident, Esejista, AIDS, Charta 77, Faraon, Renesance, Antropolog, Itálie, Kněz, Stoletá válka, Masový vrah, Diplomat, Slováci, Svatý, Sci-fi, Rock ‚n‘ Roll, Prezidenti ČR, Politik, Ekonom, Náboženství, Textař, Sochař, Imitátor, Hudebnice, Producent, Ministr, Dallas Stars, Poslanci apod.

Obrázky na PC ke stažení - tapety na plochu PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Obrázky na PC ke stažení. vhodné pro ultrabook, phablet, monitor, notebook, smartphone, PC, mobilní telefon, počítač, mobil, obrazovka počítače, tablet a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Windows XP, Red Hat Linux, macOS, SUSE Linux, Microsoft Windows 8, Windows 7, Slackware, Android, Windows NT, FreeBSD. Nejlepší pozadí na plochu zdarma jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako rostliny, psi a štěňátka, auta, hry a herní wallpapery, sportovní pozadí, zvířata, příroda, krajina, letadla, jídlo a nápoje, operační systémy, Windows, vesmír, planety, galaxie, voda a bubliny, adventní a vánoční tapety, Roztomilá zvířátka, moře, oceány, pláže, květiny, kytky, budovy a stavby, dopravní prostředky, wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety. Dostupná rozlišení jsou 1800x1440, 1600x1200, 360x760, 1440x900, 375x667, 1536x2048, širokoúhlé 1366x768, 640x480, 854x480, 2048x1536, 412x846, 1366x1024, 393x786, 1440x960, 800x600, 320x568 atd.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako obecné zkratky, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky, geocaching, týmy NHL, úřady a ministerstva, hudební zkratky, vojenské hodnosti, vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, politické strany a hnutí, okresy České republiky, zkratky krajů České republiky, firmy a společnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích apod.

World wide web, internet, technika, kultura, informace

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií dopravní zařízení, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení apod.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Klíčová slova: odkaz, linky, humor, Přání k narozeninám, Online biografie, životopisy osobností, tipy, Přehled přípon a koncovek souborů, World flags, volný čas, Státní prapory států světa, Hry pro nejmenší děti online zdarma, odkazy

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Vtípky, anekdoty, kameňáky, vtipné texty, frky, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Vtípky, anekdoty, kameňáky, vtipné texty, frky, černý humor. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Němcích, O ekonomech, Vtipy o policajtech, O Chucku Norrisovi, Frky, vtipy, vtípky, O manželství, O škole, O ženách, O Windows, Frky ze života, O mužích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Somálcích, Vtipy o doktorech, O Slovácích, Vtipné hádanky, Vtípky o blondýnkách, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Bohu, O zvířátkách, Frky o tchýních apod.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Informace, technika, kultura, informace

Online hry pro děti zdarma

Zahrajte si online hry pro děti zdarma . Naleznete zde Logické hry, Adventní, vánoční hry, Akční gamesky, Adventury, Letecké simulátory, Puzzle a skládačky, Karetní hry - solitaire, Farmářské hry, Hannah Montana, online html5 hry, Deskovky, Auta a závodní, Vzdělávací a výukové hry, Vaření a smažení, Hry s koňmi, Oblíkačky, Střílecí hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Skákací a hopsací gamesky, Oddechové hry, Sportovní gamesy apod.

Nejlepší hry pro dívky

Vyzkoušejte nejlepší hry pro dívky. Hry jsou rozdělené kategorií: Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Akční hry, Postřehové, Logické, Bojové gamesy, Sportovní a tak podobně.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Online vánoční webzine - vánoční web

Blíží se Vánoce? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom zkuste Online vánoční webzine. Tématické články jsou z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, vánoční dárky, vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční stromeček, adventní všehochuť, vánoční dekorace atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Tapeta, Adventní neděle, Nový rok, Samolepky, Historické ozdoby, Rumové řezy, Pastýř, Dárky, K Vytisknutí, Vánoční svícen, Vánoční prostírání, Mrazík, Vánoční koledy, Vánoční stromeček, K Tisku, Husarské knoflíky, Tablet, Atmosféra, PF, Televize, Štóla, Blahopřání, Neviňátko, Adventní svícen, K Vytištění, Zima, Lego, Kinder, Alkoholový kalendář, Německy, Adventní věnec apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií osobnosti, politici, rodinné vztahy, žurnalisté a novináři, záliby, školství, poruchy, věda, psychologie, lékařství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, vlastnosti, hanlivé až sprosté přezdívky, státní správa, národnost, mytologie, herectví, herci a herečky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, filozofie, zločin a právo, nadpřirozené osoby, profese a zaměstnání, přezdívky, podnikání a podnikatelé atd.

Klíčová slova: Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, zajímavosti, multimédia, Obrázky a kliparty zdarma ke stažení, F, hyperlinky, webovky, Obrázek Těhulky, zdroje informací, Online vánoční webzine, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Vtípky, anekdoty, kameňáky, vtipné texty, frky, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Vtípky, anekdoty, kameňáky, vtipné texty, frky, černý humor. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Němcích, O ekonomech, Vtipy o policajtech, O Chucku Norrisovi, Frky, vtipy, vtípky, O manželství, O škole, O ženách, O Windows, Frky ze života, O mužích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Somálcích, Vtipy o doktorech, O Slovácích, Vtipné hádanky, Vtípky o blondýnkách, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Bohu, O zvířátkách, Frky o tchýních apod.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Náš tip, technika, kultura, informace

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Bonmoty, výroky, hlášky, přísloví, moudra, úsloví, rčení

Citáty slavných osobností, Bonmoty, výroky, hlášky, přísloví, moudra, úsloví, rčení, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o dobru, citáty o smrti, přísloví o naději, citáty o kráse, citáty o manželství, citáty o přátelství, citáty o člověku, citáty o nenávisti, citáty o penězích, citáty o bohatství, moudra o dětech, citáty o odvaze, citáty o zlu, citáty o štěstí, citáty o životě, citáty o smutku, citáty o bohu, citáty o zdraví, hlášky o alkoholu, citáty o lásce od různých známých osobností.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Naleznete zde online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek atd.

Klíčová slova: Obrázky vlajek států světa, Obrázky na plochu počítače, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Online testy a kvízy zdarma, Křesťanské omalovánky k tisku, Nejlepší hry pro dívky, Wallpapery na plochu PC, počítače, K, Online vánoční magazín, URL, Omalovánky a vymalovánky,

Několik fórů na závěr. Vtip Budíček: Proč mají teplouši rádi ráno? Milují buzení.

Ulicí mezi domy prochází dlouhý smuteční průvod. Za rakví kráčí mladý muž s obrovským psem. Za mladíkem dlouhý zástup mužů. Z jednoho okna se dívá starší muž a volá: "Kdo to zemřel? To musel být oblíbený člověk podle toho davu!" "Zemřela mi tchyně!" "Aha, a její pes se s ní jde rozloučit, že?" "Ne, ten pes ji roztrhal!" "?????? A je ten pes na prodej??????????" "Stoupněte si do fronty!"

V ordinaci patologa nikdo z hostů nežije. Dneska ale znova přišla na kontrolu zombie.

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Charlize Theron
Naše tipy
Tapety se zvířaty na plochu PC
Doporučené odkazy
Přáníčka k svátku, texty sms k jmeninám
Zajímavé internetové odkazy
Singapore
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.