Naše tipy pro děti, studenty i dospělé

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - obrázky na PC zdarma ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Nejlepší obrázky na plochu zdarma. můžete využít v tablet, monitor, notebook, ultrabook, počítač, obrazovka počítače, displej, smartphone, mobil, mobilní telefon, phablet a pro operační systémy macOS, OSX, SUSE Linux, Chrome OS, Linux Fedora, Windows 7, Linux Xubuntu, Apple iOS (iPhone), Linux Mint, Mac, Microsoft Windows Vista. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: free wallpapers, širokoúhlé Full HD widescreen, oceán, moře, pláže, hmyz a pavouci, vesmír, kosmos, armáda, válka, zbraně, sportovní a závodní auta, fraktály, květiny, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní wallpapery, ptáci, flóra, stromy, nature - příroda, velkoměsta a noční život, Rally, závody aut, Formule 1, tenisté a tenistky. Mnoho verzí a velikostí jako 1200x1920, 1280x854, 1440x2560, 1366x1024, 3200x1800, širokoúhlé 1366x768, 1280x1024, 2560x2048, 1600x1200, 640x480, 1680x1050, 1536x2048, 1152x1920, 750x1334, 412x846, 1920x1080 Full HD atd.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Hlášky, bonmoty, výroky, motta, přísloví, moudrosti, aforismy

Slavné citáty, Hlášky, bonmoty, výroky, motta, přísloví, moudrosti, aforismy, . Naleznete zde citáty o zdraví, citáty o smutku, citáty o manželství, moudra o dětech, citáty o ženách, citáty o bohu, citáty o člověku, citáty o rozumu, citáty o kráse, citáty o přátelství, citáty o bohatství, citáty o víře, citáty o zlu, citáty o životě, citáty o smrti, citáty o neštěstí, citáty o nenávisti, hlášky o alkoholu, přísloví o naději, citáty o lži od různých známých osobností.

Internet, síť pro děti, studenty i dospělé

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Vtipy, kameňáky, fórky, vtípky, frky, černý humor

Chcete se pobavit? Vtipy, kameňáky, fórky, vtípky, frky, černý humor. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Frky, vtipy, vtípky, Vtipné hádanky, Frky o tchýních, Vtipy o policajtech, O Chucku Norrisovi, O Windows, O důchodcích, O Němcích, O Somálcích, O manželství, O Slovácích, O zvířátkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O škole, O ekonomech, Vtipy o doktorech, Vtipy o cikánech, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Bohu, O mužích, Vtipy o Pepíčkovi apod.

Hry pro kluky

Zahrajte si hry pro kluky. Mj. na webu naleznete Akční hry, Logické, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Bojové gamesy, Postřehové, Strategie, strategické hry, Sportovní, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Klíčová slova: pro děti, K, Nejlepší zeměpisné kvízy, Stručný slovník pojmů a termínů, Úspory vody, tepla, eletřiny, weby, kuriozity, webové stránky, Digitální počítačové hry, herní konzole, multimédia, tipy, školství, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Nejhranější online hry zdarma

Doporučujeme nejhranější online hry zdarma. Vybírejte z kategorií Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Postřehové, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Akční hry, Sportovní, Karetní hry a tak podobně.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Síť pro děti, studenty i dospělé

Hry pro nejmenší online

Zapařte si hry pro nejmenší online Hry jsou rozdělené kategorií: Hry pro děti, Animace, Karetní hry, Relaxační hry, Skákačky a hopsačky, Logické hry, Adventury, Postřehové hry, Bojové hry, Strategie, Pro dívky, Akční hry, Střílečky, Závody aut, Hry pro dva hráče, Sportovní hry a tak dále.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Keywords:zábava, info, Biografie slavných osobností, Full HD tapety na PC, Mezinárodní den žen, Obrázky vlajek měst ČR, cestování, Skvělé hry online zdarma, Flags of the world, doporučujeme, Hry pro kluky, Online testy zdarma bez registrace

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Super online hry zdarma

Zkuste super online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Adventní, vánoční hry, Vaření a smažení, Adventury, Skákací a hopsací gamesky, Barbie hry, Střílecí hry, online html5 hry, Deskovky, Karetní hry - solitaire, Vzdělávací a výukové hry, Logické hry, Farmářské hry, Akční gamesky, Sportovní gamesy, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oddechové hry, Hannah Montana, Strategické onlinovky, Auta a závodní, Oblíkačky, Letecké simulátory apod.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

World wide web, internet pro děti, studenty i dospělé

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako květiny, hmyz, halloween, hudba, sport, mapy, zvířata, stavby, ovoce, smajlíci a emotikony, náboženství, Vánoce a Advent, nápoje, zelenina, Velikonoce, velikonoční kliparty, přístroje, symboly, auta, věda, dopravní prostředky, ptáci, ženy a dívky, rostliny atd.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Klíčová slova: Super online hry zdarma, Dopravní značky, V, Ecuador, zdroje informací, odkaz, Ilustrace, obrázky, Examen, evaluación estudiantil, Principio, Trampas o fraudes, zeměpis, odkazy, zadarmo, Dopravní značky

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, jak konvertovat, jak přehrát, jak spustit, v čem spustit, kterak editovat, jak exportovat, čím prohlížet, jak importovat, v čem upravit, jak vytvořit soubory následujících typů: koncovky souborů, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, hudební audio soubory, dokumenty, konfigurační soubory, video soubory, šablony dokumentů, internet a web, písma, fonty, spustitelné soubory, komprimace dat apod.

Kameňáky, frky, ftipy, vtípky, anekdoty, černý humor

Zkuste vypnout! Kameňáky, frky, ftipy, vtípky, anekdoty, černý humor. vás dostanou. Vtipy z kategorií vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, anekdoty o politice, vtipné citáty, černý humor, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, židovské anekdoty apod.

Online hry zdarma

Zahrajte si online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Karetní hry - solitaire, Deskovky, Arkády a plošinovky, Vaření a smažení, Farmářské hry, Vzdělávací a výukové hry, Adventury, Adventní, vánoční hry, Akční gamesky, online html5 hry, Sportovní gamesy, Hry s koňmi, Oddechové hry, Oblíkačky, Barbie hry, Skákací a hopsací gamesky, Letecké simulátory, Puzzle a skládačky, Omalovánky, Hannah Montana, Logické hry apod.

Doporučené odkazy pro děti, studenty i dospělé

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Klíčová slova: Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Skvělé hry online zdarma, Seznam státních vlajek, Obrázky ke stažení, Vlajky států USA, Online hry zdarma, V, Cristiano Ronaldo football, počítače, volný čas, Prapory regionů a království

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, jak konvertovat, jak přehrát, jak spustit, v čem spustit, kterak editovat, jak exportovat, čím prohlížet, jak importovat, v čem upravit, jak vytvořit soubory následujících typů: koncovky souborů, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, hudební audio soubory, dokumenty, konfigurační soubory, video soubory, šablony dokumentů, internet a web, písma, fonty, spustitelné soubory, komprimace dat apod.

Kameňáky, frky, ftipy, vtípky, anekdoty, černý humor

Zkuste vypnout! Kameňáky, frky, ftipy, vtípky, anekdoty, černý humor. vás dostanou. Vtipy z kategorií vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, anekdoty o politice, vtipné citáty, černý humor, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, židovské anekdoty apod.

Online hry zdarma

Zahrajte si online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Karetní hry - solitaire, Deskovky, Arkády a plošinovky, Vaření a smažení, Farmářské hry, Vzdělávací a výukové hry, Adventury, Adventní, vánoční hry, Akční gamesky, online html5 hry, Sportovní gamesy, Hry s koňmi, Oddechové hry, Oblíkačky, Barbie hry, Skákací a hopsací gamesky, Letecké simulátory, Puzzle a skládačky, Omalovánky, Hannah Montana, Logické hry apod.

Informace pro děti, studenty i dospělé

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Klíčová slova: Hry pro nejmenší online, A, Hry pro kluky, Přehled zkratek a akronymů, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Manchester United FC, Online zeměpisné testy zdarma, zajímavosti, F, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, humor, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Tapety na plochu Vesmír,

Několik fórů na závěr. Vtip To je omyl: Telefonuje Klaus Zemanovi, ale ten právě není doma a ozve se záznamník: "Právě jste se dovolali k nejlepšímu a nejschopnějšímu politikovi této republiky!" - "To je zvláštní", říká si Klaus, "to jsem asi omylem vytočil svoje číslo".

"Bolí mě ucho," stěžuje si dívka na lavičcce v parku mladíkovi. Ten ji na ucho políbí a ptá se: "Ještě bolí?" "Ani trošku!" Po chvíli ji bolí za krkem. Mladík ji tam políbí a ptá se: "Ještě bolí?" "Už ne!" Vedle na lavičce sedí starší pán, nakloní se k mladíkovi a má dotaz: "Promiňte, a hemeroidy také lečíte?"

Lidé, kteří pracují s počítači, se nechovají tak, jak počítač vyžaduje, aby se chovali.

Další odkazy:

Naše tipy
Obrázky k svátku, grafická přáníčka ke stažení zdarma
Zajímavé internetové odkazy
Nicole Kidman
Tipy na zajímavé weby
Kasina
Doporučené odkazy
Lady Gaga
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.