Tipy na zajímavé weby pro děti i dospělé

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Náš tip pro děti i dospělé

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako láska, ptáci, přístroje, muži, mapy, smajlíci a emotikony, auta, rostliny, symboly, náboženství, Velikonoce, velikonoční kliparty, věda, halloween, sport, nápoje, nástroje a přístroje, ovoce, jídlo a nápoje, ženy a dívky, zvířata, osobnosti a lidé, zelenina, Vánoce a Advent atd.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Klíčová slova: Přehled států světa a jejich vlajek, Pozadí na plochu počítače, Životopisy osobností, Seznam zkratek a akronymů, Cestovatelský web v ČR, Evropě a USA., URL, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Životopisy osobností, Obrázky ke stažení na plochu, doporučujeme, školství, F, Online vánoční magazín

Superhry a hry online zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme superhry a hry online zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Sportovní, Relaxační onlinovky, Logické, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Akční hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, zahraniční značky, dopravní zařízení, informativní provozní značení, vodorovné značení, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, příkazové dopravní značky apod.

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Pozadí na plochu PC - pozadí na PC zdarma ke stažení

Dále vám doporučujeme: Pozadí na plochu PC. jsou vhodná pro mobilní telefon, počítač, notebook, tablet, mobil, ultrabook, phablet, obrazovka počítače, displej, smartphone, monitor a pro operační systémy SUSE Linux, Linux Fedora, Linux Xubuntu, Windows 10, Windows XP, Windows 2000, Android, Apple iOS (iPhone), Microsoft Windows 8, Windows NT, Windows Server 2012. Wallpapers na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako free wallpapers, sportovní wallpapery, nature - příroda, tenisté a tenistky, velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen, 3D a digitalní abstraktní tapety, flóra, stromy, hmyz a pavouci, motorky, vesmír, kosmos, oceán, moře, pláže, sportovní a závodní auta, Formule 1, armáda, válka, zbraně, květiny, zvířata, Rally, závody aut. Zvolit si můžete rozměry 393x786, 3200x1800, 360x640, 2160x3840, 1152x1920, HD 1280x720, 2560x1600, 1440x2560, 750x1334, 800x1280, 375x812, 3200x1200, 1152x864, 1600x900, 1280x1024, 1920x1080 Full HD atd.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Výroky, motta, moudrosti, myšlenky, moudra, přísloví, aforismy

Citáty slavných osobností, Výroky, motta, moudrosti, myšlenky, moudra, přísloví, aforismy, rozdělené kategorií: přísloví o naději, citáty o penězích, citáty o neštěstí, citáty o ženách, citáty o odvaze, hlášky o alkoholu, citáty o dobru, citáty o člověku, citáty o lži, citáty o zdraví, citáty o manželství, citáty o rozumu, citáty o nenávisti, citáty o štěstí, moudra o dětech, citáty o bohu, citáty o kráse, citáty o smrti, citáty o bohatství, citáty o lásce od různých známých osobností.

Keywords:humor, Databáze osobností Kdo je to?, zdroje informací, Online hry zdarma, Lionel Messi, internet, kuriozity, Kliparty zdarma, Rally wallpapers, Prapory českých měst, počítače, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Full HD wallpapers na PC - tapety na PC ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Full HD wallpapers na PC. vhodné pro počítač, ultrabook, obrazovka počítače, notebook, phablet, mobilní telefon, tablet, PC, mobil, displej, smartphone a pro operační systémy Mac, Windows XP, Windows Server 2012, BlackBerry OS, Windows 10, SUSE Linux, Windows 95, Linux Fedora, Linux Ubuntu, Windows 7, Microsoft Windows 8. Tapety na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: sportovní pozadí, Velikonoce - velikonoční tapety, rostliny, noční města, wallpapery, příroda, krajina, zvířata, vesmír, planety, galaxie, motorky, motocykly, letadla, budovy a stavby, operační systémy, Windows, květiny, kytky, dopravní prostředky, vojenské Army tapety a zbraně, hry a herní wallpapery, adventní a vánoční tapety, moře, oceány, pláže, hudební tapety, 3D a Abstraktní. Zvolit si můžete rozměry 1920x1280, širokoúhlé 1366x768, 1200x1920, 2048x1080, 1440x960, 1920x1200, 1280x800, 1280x768, 393x786, 854x480, 412x846, HD 1280x720, 1680x1050, 360x760, 1024x768, 1600x900 atd.

Vlajky spojených států amerických

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky spojených států amerických. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Severní Karolína, Illinois, Západní Virginie, Alabama, Jižní Dakota, Pensylvánie, Washington, Nové Mexiko, Georgie, Louisiana, Maryland, Delaware, Michigan, Vermont, Arkansas, Utah, Oklahoma, Montana, Ohio, Severní Dakota, Kalifornie, Colorado, Wisconsin, Kentucky, Maine, Oregon atd.

Síť pro děti i dospělé

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: nástroje, různé, literatura, počítače, jídlo, nápoje, hardware, školství, materiály, bankovnictví, náboženství a křesťanství, filozofie, politika, matematika, ekonomie a ekonomika, příroda, chemie, účetnictví, internet, fyzika, sport, lékařství a medicína, kultura, psychologie atd.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Klíčová slova: Superhry a hry online zdarma, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, tipy, Vymalovánky k tisku, cestování, Státní vlajky zemí, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Obrázky na plochu Vesmír, linky, pro dospělé, A, info

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako poruchy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, státní správa, fikce a fantasy, sport, historie, žurnalisté a novináři, záliby, křesťanství, herectví, herci a herečky, vlastnosti, politici, školství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, hanlivé až sprosté přezdívky, rodinné vztahy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, podnikání a podnikatelé, psychologie, zločin a právo, umělci, politika, věda, lékařství atd.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

World wide web, internet pro děti i dospělé

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Online hry zdarma

Zahrajte si online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Střílečky, Klasické, Karetní, Strategie, Závodní, Vánoční online hry, Sportovní, Velikonoční hry, Logické, Bojové online gamesy, Stolní hry a deskovky, Pro dívky, Hry na vaření a smažení, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky a podobně.

Klíčová slova: Dopravní značení, Vánoční web, odkazy, Obrázky k svátku, grafická přáníčka ke stažení zdarma, multimédia, Přehled souborových přípon, pro děti, Online obrázky k vybarvení, webovky, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Onlinovky zdarma

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako poruchy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, státní správa, fikce a fantasy, sport, historie, žurnalisté a novináři, záliby, křesťanství, herectví, herci a herečky, vlastnosti, politici, školství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, hanlivé až sprosté přezdívky, rodinné vztahy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, podnikání a podnikatelé, psychologie, zločin a právo, umělci, politika, věda, lékařství atd.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Internet, síť pro děti i dospělé

Onlinovky zdarma

Zapařte si onlinovky zdarma . Naleznete zde Deskovky, Arkády a plošinovky, Karetní hry - solitaire, Auta a závodní, Barbie hry, Vaření a smažení, Holčičí, dívčí hry pro holky, Akční gamesky, Oddechové hry, Střílecí hry, online html5 hry, Farmářské hry, Vzdělávací a výukové hry, Oblíkačky, Strategické onlinovky, Letecké simulátory, Puzzle a skládačky, Hry s koňmi, Logické hry, Sportovní gamesy, Hannah Montana apod.

Anekdoty, vtipné texty, černý humor, frky, fórky, vtipy

Potřebujete se uvolnit? Anekdoty, vtipné texty, černý humor, frky, fórky, vtipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií Frky ze života, Frky, vtipy, vtípky, O Somálcích, Vtipy o Bohu, Vtipy o policajtech, O důchodcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O gayích a homosexuálech, O škole, Vtipy o Pepíčkovi, O Chucku Norrisovi, O Němcích, Frky o tchýních, O mužích, O manželství, Vtipné hádanky, O Slovácích, Vtipy o doktorech, O ekonomech, O Windows, Vtipy o cikánech apod.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Klíčová slova: V, zdarma, Pozadí na plochu PC, hyperlinky, Slovník pojmů Co je to?, Luis Suárez, Přehled formátů souborů, internetové stránky, zadarmo, Vlajky spojených států amerických, Online hry zdarma, Obrázky zdarma, Velikonoční tapety, wallpapers,

Několik fórů na závěr. Vtip Facebooková demence: Když si dáš tohle do statusu, tak to budeš mít ve statusu! Dej si to do statusu a sleduj, jak to máš ve statusu!

Mirek jezdil po zábradlí, nevšiml si hřebíku, teďka mluví tenkým hláskem, chybí mu kus pytlíku.

Lenin příjde domů totálně našrot. Vzbudí Naděždu Konstantinovnu a přikáže ji: Svlíkni se !! Ona se brání slovy: Ale Vladimíre Iljíči, neblázni to jsi po mě nikdy nechtěl. Lenin se zamračí a zařve: Drž hubu a svlíkni se!! Naděžda Konstantinovna tedy poslechne a svlíkne se. Na to Lenin:Teď si stoupni před zrcadlo a roztáhni nohy! Naděžda Konstantinovna vytřeští oči a povidá: No Vladimíre Iljíči, svlíknout se, to bych ještě snesla, ale tohle už přeháníš. Ty jsi snad zešílel. Lenin zrudne zlostí a zařve: Tak ti mi budeš odporovat ! Naděžda Konstantinovna tedy poslechne a udělá, co Lenin přikázal. Lenin si klekne a strčí jí pleš mezi nohy. Zalíbeně se na sebe zadívá do zrcadla a prohlásí: Ale na pěšinku by mi to slušelo, viď.

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Celebrity, herečky, zpěvačky
Tipy na zajímavé weby
Co je to Romulus Remus?
Naše tipy
Online hry zdarma
Partnerské weby
Arsenal Football England
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.