Zajímavé odkazy, cestování, zábava i hry

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Nejhranější hry online

Všem hráčům doporučujeme nejhranější hry online Hry jsou rozdělené kategorií: Logické hry, Skákačky a hopsačky, Bojové hry, Hry pro děti, Karetní hry, Střílečky, Postřehové hry, Hry pro dva hráče, Závody aut, Brutální krvavé hry, Strategie, Animace, Akční hry, Pro dívky, Relaxační hry, Sportovní hry a tak dále.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Naleznete zde Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma atd.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Internet, síť, cestování, zábava i hry

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Obrázky na PC - pozadí na plochu počítače

Dále vám doporučujeme: Obrázky na PC. jsou vhodná pro phablet, PC, monitor, počítač, mobil, tablet, smartphone, obrazovka počítače, displej, mobilní telefon, ultrabook a pro operační systémy Linux Ubuntu, Windows 7, Red Hat Linux, macOS, OSX, Microsoft Windows Vista, Mac, Microsoft Windows 8, Android, Windows 10 Mobile, SUSE Linux. Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako rostliny, auta, psi a štěňátka, operační systémy, Windows, moře, oceány, pláže, adventní a vánoční tapety, jídlo a nápoje, voda a bubliny, letadla, vojenské Army tapety a zbraně, noční města, zvířata, dopravní prostředky, motorky, motocykly, hry a herní wallpapery, wallpapery, 3D a Abstraktní, květiny, kytky, sportovní pozadí, příroda, krajina. Dostupné rozměry 1280x800, 1920x1280, 1536x2560, 1920x1080 Full HD, 375x667, 1024x600, 1366x1024, 2560x2048, 1200x1920, 360x720, HD 1280x720, 2560x1600, 360x640, 1280x854, 1600x1200, 768x1024 atd.

Skvělé hry online zdarma

Vyzkoušejte skvělé hry online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete online html5 hry, Adventury, Hannah Montana, Skákací a hopsací gamesky, Hry s koňmi, Farmářské hry, Vaření a smažení, Karetní hry - solitaire, Auta a závodní, Deskovky, Akční gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventní, vánoční hry, Arkády a plošinovky, Vzdělávací a výukové hry, Oddechové hry, Střílecí hry, Letecké simulátory, Oblíkačky, Sportovní gamesy, Logické hry apod.

Klíčová slova: hyperlinky, Prapory českých měst, Stručný encyklopedický slovník, Životopisy slavných osobností, AC Milán, zeměpis, Skvělé hry online zdarma, kuriozity, Filipínská vlajka, V, Super online kvízy, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, volný čas

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Informace, cestování, zábava i hry

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Vyzkoušejte online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: Antarktidy, státy Střední Ameriky, země střední Asie, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, země jižní Asie, evropské země a státy apod.

Online adventní magazín - adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom se podívejte Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční zábava, vánoční stromeček, vánoční dekorace, vánoční přání, vánoční koledy, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Jídlo, Jmelí, Recepty, Ostrava, Řetězy, Popelka, Osvětlení do oken, Vánoční svíčky, Drážďany, Píseň, Tisk, Zdraví, Adventní neděle, Jarmark, Brambořík, Jingle Bells, Strom, bezlepkové cukroví, Advent, Vánoční dekorace, Láska nebeská, Vánoční ozdoby, Historické ozdoby, Samolepky, Vánoční světýlka, Adventní věnec, Svíčky, Atmosféra, Windows, Rostliny, Staroměstské náměstí apod.

Keywords:webové stránky, zdarma, cestování, Full HD tapety na PC, Madonna, pro děti, V, Přehled formátů souborů, Křesťanské omalovánky k vytištění, odkazy, Databáze osobností Kdo je to?, Nejhranější hry online

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Vtípky, vtipné texty, vtipy, frky, černý humor, fóry

Zkuste vypnout! Vtípky, vtipné texty, vtipy, frky, černý humor, fóry. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií anekdoty o politice, frky o zvířatech, murphyho zákony, vtipné básničky, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, černý humor, kameňáky, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku apod.

Nejlepší hry pro dívky

Běžte na nejlepší hry pro dívky Hry jsou rozdělené kategorií: Střílečky, Logické, Hry na vaření a smažení, Strategie, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry, Klasické, Bojové online gamesy, Pro dívky, Oddechové, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Karetní a podobně.

Síť, cestování, zábava i hry

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Přehled formátů souborů

Rozsáhlý Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte kterak editovat, jak otevřít, jak převést, v čem upravit, v čem spustit, jak exportovat, čím zobrazit, jak konvertovat, čím prohlížet, jak importovat, jak spustit následující typy souborů: zdrojové kódy programovacích jazyků, hudební audio soubory, obrazy disků, konfigurační soubory, komprimace dat, systémové soubory, spustitelné soubory, grafiku, koncovky souborů, video soubory, dokumenty, písma, fonty apod.

Životopisy slavných osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Životopisy slavných osobností. Tématické články patří do kategorií vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, křesťané a svatí atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Maršál, Renesance, Ministr, Hudba, Vražedkyně, Fotograf, Stoletá válka, New York Rangers, Prezident USA, Voják, Poslanci, Rétorika, Politik, Zpěvačky, Mim, Gymnasté, Prezident, Atentát, Ministři, Druhá světová válka, Country, Režisér, Žijící, Sochař, KHL, Němci, Dabérka, Válka, Komik, AIDS, Vojáci, Čech, Sebevražda, Philadelphia Flyers, Kancléř, Závodník apod.

Klíčová slova: Přehled přípon a koncovek souborů, Staré hry online, Vlajky států světa, Obrázek Servírka, Ilustrační obrázky, Přehled zkratek a akronymů, zdroje informací, Velikonoční textová blahopřání, Online adventní magazín, Kliparty zdarma, internet, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení apod.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

World wide web, internet, cestování, zábava i hry

Vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Afriky, země střední Asie, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, státy Blízkého východu, země východní Asie, ostrůvky Oceánie apod.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, zahraniční značky, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky apod.

Klíčová slova: doporučujeme, počítače, Super online kvízy, Online hry zadarmo, Vlajky amerických států USA, školství, Nejhranější hry online, Anonymní proxy server, zadarmo, Prapory regionů a království, Vlajky amerických států USA

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení apod.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

úsloví, bonmoty, hlášky, přísloví, rčení, motta, moudra

Slavné citáty, úsloví, bonmoty, hlášky, přísloví, rčení, motta, moudra, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o odvaze, citáty o smutku, citáty o bohatství, citáty o životě, moudra o dětech, citáty o bohu, citáty o dobru, citáty o kráse, citáty o zlu, citáty o člověku, citáty o svobodě, citáty o penězích, citáty o rozumu, citáty o manželství, citáty o štěstí, citáty o neštěstí, citáty o lži, citáty o lásce, citáty o ženách, přísloví o naději od různých známých osobností.

Super online hry zdarma

Zahrajte si super online hry zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Bojové gamesy, Sportovní, Karetní hry, Postřehové, Logické, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry a tak podobně.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Klíčová slova: K, ú, Full HD pozadí ke stažení, Obrázky na PC, Seznam zkratek a akronymů, Online omalovánky, Wallpapers na PC, linky, tipy, zábava, Životopisy slavných osobností, Nejhranější online hry zdarma, Thierry Henry,

Několik fórů na závěr. Vtip Neřííkej hop...: Jestliže lékař pojmenuje tvou nemoc, neznamená to ještě, že ví, o co jde.

Co umí blondýnka nejlepšího k večeři? Rezervovat stůl v restauraci.

Kolik blondýnek je potřeba na zašroubování žárovky? 1) Ech, co je to žárovka? 2) Jedna. Podrží žárovku a svět se kolem ní točí. 3) Dvě. Jedna podrží dietní kolu a druhá zakřičí: "Tatíííí!"

Další odkazy:

Naše tipy
Přáníčka k svátku a jmeninám
Zajímavé internetové odkazy
Obrázky k jmeninám
Partnerské weby
Wallpapers na plochu
Doporučené odkazy
Nikki Cox
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.