Partnerské weby, technika, kultura, informace

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako dopravní prostředky, rostliny, Velikonoce, velikonoční kliparty, muži, ptáci, ženy a dívky, náboženství, nástroje a přístroje, osobnosti a lidé, sport, ovoce, smajlíci a emotikony, mapy, auta, hmyz, symboly, zelenina, stavby, jídlo a nápoje, Vánoce a Advent, hudba, nápoje, přístroje atd.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Onlinovky zdarma

Běžte na onlinovky zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Postřehové, Karetní hry, Sportovní, Logické, Akční hry a tak podobně.

Seznam vlajek měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Ústecký kraj apod.

Klíčová slova: Seznam státních vlajek, Prapory regionů a království, odkaz, humor, Call girls, Seznam zkratek a akronymů, linky, Super online flash hry, Guinea-Bissau, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, výukové pomůcky, Dopravní značení, školství

Free game online hry

Jste-li milovník PC her, pak zkuste free game online hry. Hry jsou rozdělené kategorií: Logické, Karetní hry, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Sportovní, Postřehové, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z regionů Francie, polských vojvodství, krajů České republiky, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Internet, síť, technika, kultura, informace

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: sport, podnikání a podnikatelé, mytologie, lékařství, herectví, herci a herečky, osobnosti, historie, profese a zaměstnání, hanlivé až sprosté přezdívky, rodinné vztahy, fikce a fantasy, zločin a právo, žurnalisté a novináři, přezdívky, umělci, křesťanství, politici, záliby, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, státní správa, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, nadpřirozené osoby, psychologie atd.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Keywords:hyperlinky, kuriozity, webovky, Full HD pozadí ke stažení, Póquer online, Americké federální vlajky, Online životopisy, biografie slavných osobností, Vlajky amerických států USA, Obrázky a kliparty zdarma ke stažení, Kliparty zdarma ke stažení, Pozadí na PC, V

Online vánoční webzine - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Online vánoční webzine. Tématické články jsou z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, vánoční stromeček, materiály ke stažení, vánoční filmy, vánoční přání, adventní všehochuť, vánoční koledy, vánoční dekorace, vánoční všehochuť atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Jmenovky, Tiskárna, Lindt, Píseň, Sám doma, K Vytištění, Bůh, Korálky, Rumové řezy, Sněhulák, Vánoční hvězda, Ohňostroj, Vídeňský punč, Květiny, Kinder, Linux, Popelka, LED svíčky, Wallpaper, Linecká kolečka, Tichá noc, Santa, Koledy, Pozadí, Adventní trhy, Ježíšek, Desktop, K Vytisknutí, Tablet, Láska nebeská, Schleich apod.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, obecné zkratky, hudební zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, měny, firmy a společnosti, úřady a ministerstva, geocaching, fyzikální jednotky, okresy České republiky, země EU, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, státy usa, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace apod.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: rakouských zemí, polských vojvodství, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie atd.

Náš tip, technika, kultura, informace

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Kliparty zdarma ke stažení

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako jídlo a nápoje, dopravní prostředky, symboly, halloween, Velikonoce, velikonoční kliparty, hudba, ženy a dívky, mapy, nástroje a přístroje, láska, náboženství, auta, přístroje, rostliny, ovoce, ptáci, květiny, muži, hmyz, zelenina, Vánoce a Advent, věda, stavby atd.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Klíčová slova: odkazy, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, tipy, Obrázky k jmeninám, veršovaná přáníčka k svátku, internetové stránky, pro děti, V, Kate Hudson, Obrázky na plochu počítače, počítače, Webové online testy zdarma, P

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Vlajky amerických států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky amerických států USA. Zde naleznete například vlajky států Severní Dakota, Connecticut, Massachusetts, Idaho, Kalifornie, Illinois, Kansas, Montana, Indiana, Delaware, Kentucky, Wyoming, Nebraska, Washington, Maryland, New Hampshire, Jižní Karolína, Louisiana, Tennessee, Texas, Mississippi, Vermont, Utah, Ohio, New York, Missouri atd.

World wide web, internet, technika, kultura, informace

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií zahraniční značky, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, výstražné značky, značky upravující přednost, informativní provozní značení, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky apod.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Klíčová slova: Vánoční magazín, info, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Svobodný software, Nejhranější hry online, multimédia, Státní prapory všech států, Country flags, zábava, č, Stručný encyklopedický slovník

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Vlajky amerických států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky amerických států USA. Zde naleznete například vlajky států Severní Dakota, Connecticut, Massachusetts, Idaho, Kalifornie, Illinois, Kansas, Montana, Indiana, Delaware, Kentucky, Wyoming, Nebraska, Washington, Maryland, New Hampshire, Jižní Karolína, Louisiana, Tennessee, Texas, Mississippi, Vermont, Utah, Ohio, New York, Missouri atd.

Informace, technika, kultura, informace

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Super online flash hry

Zkuste super online flash hry . Naleznete zde Hry pro dva hráče, Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Bojové hry, Postřehové hry, Logické hry, Střílečky, Relaxační hry, Skákačky a hopsačky, Závody aut, Strategie, Hry pro děti, Animace, Adventury, Akční hry, Karetní hry a tak dále.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak importovat, kterak editovat, jak převést, jak přehrát, čím prohlížet, v čem upravit, jak otevřít, jak spustit, jak vytvořit, čím zobrazit soubory následujících typů: video soubory, dokumenty, písma, fonty, grafiku, komprimace dat, systémové soubory, internet a web, obrazy disků, šablony dokumentů, konfigurační soubory, spustitelné soubory, hudební audio soubory apod.

Klíčová slova: Životopisy slavných osobností, Nejhranější hry online, Seznam přípon a koncovek souborů, pro dospělé, Webové online testy zdarma, Flags of the world, Free game online hry, Přehled zkratek a akronymů, doporučujeme, zdarma, cestování, K, Omalovánky a vymalovánky,

Několik fórů na závěr. Vtip Čeho se bojí teplouši?: Čeho se nejvíc bojí teplouši? Zimnice.

Přiští měsíc se prý bude konat Benefiční koncert pro otrávené metylalkoholem. Účast potvrdili Bílá,Hůlka...

Starého žida srazí před kostelem auto. Vyběhne kněz, poklekne u něj a ptá se: "Synu, věříš v Boha Otce Všemohoucího, Syna a Ducha Svatého?" Žid otevře oči: "Já tu umírám a oni mi dávají blbé hádanky."

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Gibraltar
Partnerské weby
Angola
Naše tipy
Free hry
Doporučené odkazy
Obrázky a kliparty nejen na plochu PC
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.